Ubytování Brno - v hotelu SANTANDER

Chcete vyrazit na dovolenou v tuzemsku a hledáte klidné a příjemné ubytování? Pokud je cílem vašich cest Brno, neváhejte a navštivte hotel Santander. Ubytováni budete v příjemném prostředí nově zrekonstruované stylové vily. K ubytování Vám nabízíme třináct dvojlůžkových pokojů. Pokud chcete samostatný pokoj v Brně, může Vám náš hotel nabídnout i tento typ ubytování. Párům či rodinám nabízíme k ubytování i apartmán s vlastním krbem.

Každý pokoj má svou atmosféru, proto se Vám náš hotel neomrzí. Po sladkém probuzení přichází nový den a Vy můžete načerpat sílu do dalšího dne vydatnou snídaní.

Ubytování není jen pokoj či postel. Ti, kteří chtějí vědět více, se více dozví.

Okolní příroda činí nezaměnitelnou atmosféru ubytování

Pro milovníky aktivně strávené dovolené zde máme také několik možností jak strávit část své dovolené. Náš hotel Santander Brno se totiž nachází v blízkosti cyklostezky, která spojuje Brno a Vídeň, proto, jste – li příznivcem cykloturistiky, je pro vás ubytování v našem hotelu ideálním výchozím bodem. Aktivní odpočinek nabízí i nově zbudovaný tenisový kurt s umělým trávníkem, který se v areálu hotelu nachází.

Pořádáte školení nebo seminář a jeho místem konání bude Brno? Pak si tedy zajistěte ubytování v našem hotelu. Naše hotelová hala a salónek je pro pořádání podobných akcí velmi vhodná a ubytování je zajištěno přímo v místě konání Vaší akce. Salonek má kapacitu cca 15 osob a je vybaven promítacím plátnem a flipchartem. Na přání je možné zajistit občerstvení, obědy a večeře.

Jste v Jižní moravě a hledáte ubytování v Brně?

V našem hotelu se snoubí klasika s modernitou. Ubytování v klasické vile v Brně (kraj Jižní morava) s moderními službami. Proto neváhejte a vyzkoušejte nás! Vaše spokojenost je naší vizitkou.

Virtuální prohlídka - pokoj č. 5

Naše pokoje:

Pokoj č. 2
Pokoj č.2
Pokoj č. 3
Pokoj č.3
Apartmá s krbem
Pokoj č.4
Pokoj č. 5
Pokoj č.5
Pokoj č. 6
Pokoj č.6
Pokoj č. 7
Pokoj č.7
Pokoj č. 8
Pokoj č.8
Pokoj č. 9
Pokoj č. 9
Pokoj č. 10
Pokoj č. 10
Pokoj č. 11
Pokoj č. 11
Pokoj č. 12, 13
Pokoj č. 12, 13
Pokoj č. 14
Pokoj č. 14
Pokoj č. 15
Pokoj č. 15

rezervace a dotazy na tel: +420 775 130 806

f