Hotel Santander Brno
Vítejte na stránkách
Hotelu SANTANDER
Cestování je dnes nedílnou součástí našich životů, ať už se nám to líbí, nebo ne. Když někam jedete, pak se jistě již dopředu zajímáte o to, kde se ubytujete, jak to v daném hotelu či penzionu vypadá, jaké na Vás čekají služby, a o mnohé další věci, které s Vaším ubytováním v cizím městě souvisí. Někdo dává přednost ubytování ve velkém hotelu, jiní naopak upřednostňují klidné menší penziony, nebo hotely. Pokud je cílem Vašich cest Brno, neváhejte a navštivte náš hotel Santander.

Hotel Santander Brno

 • Náš Santander, hotel Brno, to je ubytování v klasické vile a zajištění moderních a kvalitních služeb. Proto neváhejte a využijte ubytovacích možností, které Vám náš hotel nabízí.

  Hotel se nachází v blízkosti BVV (10 minut chůze), s možností parkování v uzavřeném areálu hotelu.

  • Hotel Santander
   Pisárecká 6, 603 00 Brno
  • Tel: +420 775 130 806
   Email: info@hotelsantander.cz
  • Kontaktní osoba na pronájmy (firemní akce, svatby, školení)
   Mgr. Veronika Juránková
   Mobil: 775 95 95 95 (po-pá)
   Email: veronika@leskava.cz

Ubytování - penzion Brno

 • Hotel Brno Santander je nově zrekonstruovanou vilou, která byla vystavěna na počátku 20. století. Celá vila je stylově zasazena do kaskádovitě uspořádané zahrady, která již sama o sobě vybízí k relaxaci. Záleží jen na Vás a Vaší náladě, jestli se u nás chcete projít zahradou, nebo si posedět v altánku, který je umístěn tak, aby Vám poskytoval výhled na Brno. Pokud si chcete odpočinout a nechat na sebe dýchnout styl staré doby, pak neváhejte a navštivte náš Hotel Brno Santander.

  Ubytování poskytujeme v několika pokojích, kde se sami můžete rozhodnout, jaký komfort si chcete dopřát. Možnosti ubytování jsou různé. V nabídce našeho brněnského hotelu Santander naleznete jeden jednolůžkový pokoj, třináct dvoulůžkových pokojů a jeden apartmán, ve kterém budete mít soukromý krb jen sami pro sebe.

Firemní akce

 • Samozřejmostí je u nás pořádání firemních akcí. Pokud nemáte vlastní reprezentativní prostory pro uspořádání školení, rautu, večírku, či jakékoliv jiné firemní akce v blízkosti centra Brna, můžete využít naši nabídku pronájmu Kongresového sálu (až 158 osob), Konferenční místnosti (až 15 osob) či Vinného sklípku.

Svatby Brno

 • Chcete uspořádat svatbu v hotelu v blízkosti centra Brna? Na přání Vám zajistíme celý objekt i s přilehlou zahradou, postavíme Vám party stan a vyhradíme v areálu hotelu parkování až pro 30 aut. Hosty ubytujeme ve výše zmiňovaných pokojích našeho hotelu. Zcela samozřejmou součástí tohoto ubytování je i snídaně před odjezdem. Pokud tedy sníte o svatbě v zahradě v širokém kruhu rodiny, pak již není nad čím přemýšlet, Santander, hotel v Brně, je pro Vás jasnou volbou.

Catering

 • Při pořádání společenských i firemních akcí spolupracujeme s firmami BUTCHER´S CATERING & EVENTS a MIMO LIMIT catering & event s.r.o., které kladou důraz nejen na kvalitní gastronomickou přípravu, technické řešení a doprovodný program, ale i na estetickou stránku připravované akce v našem hotelu.

Další služby

 • Aktivní odpočinek nabízí nově zbudovaný tenisový kurt s umělým trávníkem, přilehlá cyklostezka spojující Brno s Vídní a procházky kolem řeky Svratky nebo v blízkých lesích. Všichni naši návštěvníci mají přímo u hotelu parkování zdarma.

 • Partneři
  Generální dodavatelé pro svatby, oslavy, firemní akce jsou:

  catering and events:

  květiny a koordinátor:

  fotograf:

  kadeřnictví:

  ozvučení:

  rezervace a dotazy na tel: +420 775 130 806

  f