+420 775 130 806 info@hotelsantander.cz

Blog

Kategorie - Aktuality

Čerstvá rajčátka přímo z farmy

Zahájili jsme prodej čerstvě utržených zralých rajčátek.

Romantický hotel v Brně

Chcete si užít kouzlo malého rodinného hotýlku, který je obklopen přírodou, a přitom je blízko centra Brna? To Vám můžeme s jistotou splnit.

Nejlepší hotel v Brně?

Jsme nejlepší hotel v Brně? To se neodvažujeme tvrdit, nejsme tak nafrněný. Avšak to, že se můžeme řadit k těm nejlepším hotelům v Brně, dokazují krásné recenze, které dostáváme každý den.

Vánoční večírek v Hotelu Santander

Období firemních vánočních večírků se již neodvratně blíží, a proto pokud hledáte vhodné místo k uspořádání, rozhodně byste měli začít s výběrem toho pravého co nejdříve.

MotoGP 2018

Již dnes 3. 8. 2018 startuje v Brně další ročník světově proslulého MotoGP, tedy nejprestižnějšího mistrovství světa silničních motocyklů. Závody jsou rozděleny již tradičně do několika kategorií, a to Moto3, Moto2 a MotoGP.

2.–3. 11. 2018 - Přípravný kurz námořního jachtingu

Ve dnech 2.–3. 11. 2018 proběhne v prostorách našeho kongresového sálu Přípravný kurz námořního jachtingu (oblast plavby C – pobřežní plavba). Kurz pořádá Oldřich Straka – Yacht Service. V případě zájmu si své místo na kurzu můžete rezervovat u pořadatele.

9.–10. 11. 2018 - Přípravný kurz námořního jachtingu

Ve dnech 9.–10. 11. 2018 proběhne v prostorách našeho kongresového sálu Přípravný kurz námořního jachtingu (oblast plavby B – mořská plavba). Kurz pořádá Oldřich Straka – Yacht Service. V případě zájmu si své místo na kurzu můžete rezervovat u pořadatele.